Dark Butterfly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark Butterfly

darkness of you're beauty
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Endless sorrow

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul
AutorMesaj
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:28 am

Am luat`o inainte,coborand rapid scarile,nu ca m`as fi grabit.Chiar ma mira faptul ca pana acum de abia ma miscam de oboseala,dar eram nerabdator.Ajung in fata unei usi,privind in urma mea sa vad unde e tipul.Apas pe clanta cand ii aud pasii cum se apropie si intru in camera,asteptand sa intre si el.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:30 am

Il urmez tacut pe baiat,tinandu-mi mainile in buzunare.Privesc inainte,vazand cum baiatul intra intr-o camera,cel mai probabil a lui,urmandu-l in scurt timp.Camera fiind luminata,acum ma putea vedea foarte clar,iar ochii mei incepeau sa ma doara.AM strans usor din ei,frecandu-i scurt,obisnuindu-ma repede,tinandu-i apoi deschisi normal
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:34 am

Prima data am privit spre pat,vazandu`mi hainele acolo.M`am apropiat de ele,luandu`le in mana pregatit sa ma duc intr`o alta camera si sa ma schimb.Imi trec mana prin parul ce era inca ud,scuturandu`l putin.Ma intorc cu fata spre Vin,analizandu`l din cap pana in picioare,oprindu`ma spre chipul lui.Ii scot limba,indreptandu`ma spre usa de la dormitor,cu spatele ca sa pot continua sa il privesc.
-Asteapta`ma aici!Ai grija,am o pisica turbata,chicotesc,stiind ca ura persoanele noi.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:36 am

L-am privit patrunzator,ridicand din spranceana,urmandu-l cu privirea spre locul in care se indrepta,murmurand un ''aham''.M-am apropiat de pat,asezandu-ma turceste pe el.Vazand ceva ce se misca pe jos,imi indrept privirea spre el,vazand ca era o pisica.Ranjesc larg,incepand sa o mangai usor cu doua degete,apoi cu toata mana,aceasta urcandu-se in poala mea apoi
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:40 am

M`am lipit cu spatele de suprafata usii de la dormitor,deschizand`o doar lasandu`ma pe ea.Inchid usa in urma mea si incep sa ma imbrac,luand apoi alt prosop dintr'un dulap,asezandu`l in cap.Ma intorc in camera cu brunetul,holbandu`ma la ghemotocul de blana negru ce il tinea in brate.Ridic o spranceana,asezandu`ma langa el.
-Ce i`ai facut?De obicei incepe sa zgarie daca intra cineva pe teritoiul ei...
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 8:42 am

Auzindu-l pe baait,imi dau seama ca se schimbase si revenise.Imi indrept privirea spre el pentru o clipa,lasand-o apoi asupra pisicii ce continuam sa o mangai
-Si eu am pisica,nu ca a mea era mai altfel la inceput dar e usor sa le dresezi
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:37 pm

Ridic o spranceana la auzul vorbelor sale,trecandu`mi o mana peste coada pisicii.Mi`o retrag imediat,incercand sa imi sterg parul si sa il scap de acea umezeala.
-Mozart nu poate fi dresata,i`am spus calm,aducandu`mi aminte cum acasa nici fratele vitreg sau ceilalti membrii ai familiei nu o puteau atinge.Incep sa chicotesc,stiind ca baiatul probabil statea pe ganduri din cauza numelui pe care il pusesem pisicii.
-Poate ti se pare ciudat dar..la inceput am crezut ca e motan de aceea i`am pus numele asta,iar apoi am zis sa nu il mai schimb.
Am dat din umeri,iar atunci cand nu mi`am mai simtit parul ud,mi`am dat prosopul jos din cap,punandu`l peste umeri.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:46 pm

Il ascultam atent pe baiat chiar daca privirea mea era atintita spre pisica,continuand sa ma joc cu ea
-Interesant nume,pe-a mea o cheama Poochi
Spun privindu-l pe baiat cu coada ochiului
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:48 pm

Mi`am lasat prosopul pe spate,intinzandu`ma in pat.Am tras aer in piept,simtitnd suprafata moale de sub mine,ma simteam ca in paradis.
-Dragut! Defapt...nici acum nu stiu daca e mascul sau femela.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:50 pm

-E mascul
SPun eu privind mai bine pisica.Avea capul mare,lucru ce nu-l vezi la femele.Am lasat ca pisica sa mi se urce pe cap,ridicandu-mi privirea,ranjind larg
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:53 pm

Am vrut sa ii mai spun ceva,dar brusc m`am oprit cand ii aud replica.Ma ridic in capul oaselor,incruntandu`ma usor.
-Deci...lasa`ma sa inteleg,la inceput am crezut ca e mascul,de aceea l`am si botezat Mozart,acum 2 luni am constatat ca defapt e femela,dar...tu imi spui ca e mascul?Probabil e hermafrodit!am zis ultima fraza in soapta,luandu`i pisica de pe cap si lasand`o jos.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:57 pm

Mi-am indreptat privirea spre el,dand ochii peste cap
-E usor sa incurci sexul cand sunt mici insa acum e putin mai mare.Daca nu am crezi du-l la un veterinar
Spun mutandu-mi privirea spre fereastra,ignorandu-l pe baiat
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:01 pm

Mozart se scunse sub pat,timp in care eu inca eram confuz.Am decis sa las deoparte acest subiect,in plus eu nu invitasem pe nimeni la mine,intentia fusese doar sa il vad pe tip.M`am ridicat in picioare,privindu`i directia in care se uita.Ma pun in fata lui,ranjind.
-La ce etaj ai camera?
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:03 pm

Mi-am indreptat putin privirea incruntata spre el,inchizand scurt ochii.Cam curios era pustiul asta,lucru cu care nu prea eram obisnuit
-De ce?Vrei sa-mi faci o vizita?
Intreb ranjind in coltul gurii
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:07 pm

Afisez un zambet copilaros,dandu`mi la o parte suvitele din ochi.
-Poate...
Am zis incet,mult mai incet,insa destul de tare incat sa ma auda.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:09 pm

-Nu prea stiu,nu-mi plac vizitatorii,mai ales ce-i nepoftiti
Spun dand sa ma ridic de pe pat.Statusem deja prea mult si nu-mi placea sa lungesc vorba
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:12 pm

Mi`am dus un deget spre buze,jucandu`ma cu cea inferioara.Incepusem deja sa ma comport atat de copilaresc,semn ca doream sa obtin ceva,dar nu prea stiam daca o sa`mi iasa cu tipul,parea cam serios.
-Mi se pare destul de corect sa`ti vad si eu camera,atata timp cat ai vazut`o si tu pe a mea.
Continui sa il privesc,afisand un zambet provocator.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:13 pm

-Nu ca aveam ceva mai bun de facut
Spun stand in picioare langa pat,intinzandu-mi putin oasele caci amortisem.Imi duc o mana prin par,ciufulindu-l,dandu-mi esarfa de la gat jos.Iar incepea tatuajul sa ma manance
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:18 pm

Am continuat sa imi mentin acel zambet ,muscandu`mi usor buza cand tatuajul lui iesise la iveala.Ii privesc cateva clipe gatul,privindu`l apoi fix in ochi.
-Dragut!As putea sa iti fac si eu unul,tot pe gat,am chicotit cu subinteles.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:20 pm

M-am intors la el,privindu-l patrunzator,ranjind in coltul gurii malefic
-Nu multumesc,unul mi-e de-ajuns
Spun retragandu-mi mana de la gat,lasand tatuajul sa se vada mai bine fiind un cuvant scris caligrafic si anume ''endless''
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:25 pm

Ma apropii incet de el,lasandu`mi mana pe langa corp.Cand ajung destul de aproape de el,o ridic din nou,atingandu`i cu doua degete pielea,mai exact locul in care era patata de cerneala.Zambesc slab atunci cand reusesc sa descifrez scrisul,fiindu`mi mult mai usor acum ca ma amflam in fata lui.
-Ar mai merge unul aici,ii zic pe un ton pervers,mutandu`mi degetele intr`un loc unde nu ajungea tatuajul.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:27 pm

Mi-am lasat privirea-n jos,incercand sa-i urmaresc degetele.Ah,prost loc isi alesese sa-si mai plimbe degetele.Imi indrept privirea spre el,dandu-i apoi mana la o parte
-Imi ajunge unul.repet eu
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:31 pm

Imi ridic iarasi mana,de data asta punand`o in fata lui.Ii aratam doar un deget,aratatorul,acela miscandu`se in semn negativ.
-Eu am spus ca ar mai merge unu`.
Sus In jos
Vin
Admin
Vin


Mesaje : 817
Data de înscriere : 26/08/2010

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:34 pm

M-am incruntat si mai mult,incercand sa ma abtin.AM ranjit larg,lasandu-mi coltii albi,ascutit la vedere,inchizandu-mi scurt ochii
-Serios?
Il intreb pe un ton provocator,privindu-l la fel
Sus In jos
https://dark-butterfly.forumgratuit.ro
Denis

Denis


Mesaje : 267
Data de înscriere : 26/08/2010
Localizare : in your ♥

Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:38 pm

Imi intind bratele si le las sa cada pe umerii lui cu putere,incercand sa il fac sa isi deschida ochii.Eram foarte aproape de el,mai ales chipurile noastre,aproape se ciocneau.
-Dap!i`am raspuns la intrebare,da data asta fiind mai serios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Endless sorrow - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Endless sorrow   Endless sorrow - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Endless sorrow
Sus 
Pagina 2 din 20Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Butterfly :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: