Dark Butterfly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Dark Butterfly

darkness of you're beauty
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 It's the perfect denial

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:33 am

-Sa intram! zic vesel luandu-i pe baieti de mana.
Ii trag inauntru casei. La parter era livingul plin de persoane ce dansau sau vorbeau. La un perete era un bar, ca cele din cluburi. La alt perete se afla echipament de DJ, la care era gazda petrecerii. La scari era trasa o panglica, puteai trece doar daca aveai nevoie de o camera de sex.Le dau drumul la baieti si fug la bar.
A:Daca te imbeti, iar te bat. striga la mine si-si da ochii peste cap.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:40 am

- Am eu grija de pusti, ii spun tanarului si ma duc langa Leyton. In caz ca ma imbat, te las pe tine sa conduci, spun eu viclean.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:42 am

Andrew ridica din umeri si se duce la echipamentul de Dj.
Ma uit la baiat zambind larg.Cer trei sticle de tequila, eu ma imbatam destul de greu. Dar el? Ii dau doua sticle si una o pastrez pentru mine. O deschid incepand sa beau.Ma uit la Andrew.
-Va face pe dj-ul, ce bine. zic entuziasmat.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:50 am

- Aha, spun eu pe un ton plictisit si pun sticla la gura, dand-o peste cap ca pe apa.
Ma imbatam foarte greu si aveam si antrenament.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 7:52 am

-Ce ai?il intreb observandu-i tonul. Parca erai mai vesel inainte sa ajungem. ii spun luand inca o gura din bautura.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:19 am

- Ma plictisesc, ii raspund, punand sticla goala pe masa.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:24 am

-Dansam?zambesc incercand sa-l fac sa se distreze
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:28 am

- Pot sa fiu D.J.? Il intreb plin de speranta, mai ales ca am lucrat un timp ca D.J.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:30 am

Ma uit la Andrew, deja era la placane. Imi intorc privirea spre baiat si dau afirmativ din cap. Ma ridic de pe scaun, apucandu-l de mana. Il trag dupa mine pana la echipamentul de Dj. Ii soptesc ceva la ureche lui Andrew si acesta se da de la placane, facandu-i semn baiatului sa treaca la ele.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:38 am

- SA inceapa petrecerea, spun in microfon pe un ton vesel.
Pun o melodie de club si incep sa o remixez pe loc, in timp ce ma miscam un pic pe ritmul muzici.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:39 am

Il trag pe Andrew de mana, vesel pana pe ringul de dans. Incepem amandoi sa dansam, poate parea ciudat ca doi baieti sa danseze impreuna, dar eu eram foarte vesel.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:50 am

Pun Bob Sinclar Feat. Dollarman & Big Ali & Makedah - Rock This Party, fiindca era chiar haioasa si incep sa cant cu interpretul.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 2:57 am

A:Bem ceva?ma intreaba la ureche si dau afirmativ din cap.
Il trag de mana la bar, unde inca se aflau bauturile de mai devreme. Iau o sticla si incep sa beau cand ma trezesc cu un capac la ceafa. Ma inec, dar imi revin repede.
-Ce dai?ii zic bosumflat, privindu-l.
A:Daca te imbeti, chiar te bat. imi zice serios.
-Nu ai deloc incredere in mine. ii zic inca bosumflat.
A:Ba da, dar nu vreau sa te vad ca acu doi ani. zice ciufulindu-ma , zambind si ma face si pe mine sa zambesc.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:03 am

Pun o melodie si il rog pe unul dintre inivitati sa ii spuna gazdei, ce ar fi sa facem un karaoke sau jocuri. Il privesc cum se duce prin multime.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:09 am

A:Prietenu tau chiar se pricepe. Cine e?ma intreaba zambind.
Ridic din umeri.
-Nici nu stiu cum il cheama. ii spun zambind si-mi trage alt capac.
A:Daca ai ajuns sa te culci cu persoanele ce nu le cunosti te bag in spital. imi zice serios, apucandu-ma de guler.
-Stai calm ca nu m-am culcat cu el. ii spun si se calmeaza rasufland usurat.
A:Dar te-ai... nu termina propozitia caci vine gazda la noi sa ne salute.
Acesta e intrebat repede de cineva daca dj-ul poate baga karaoke sau jocuri si el accepta.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:21 am

Aflu ca gazda e de acrod si zambesc.
- Lady and... Ce in pana mea de prezentare fac. Care se crede mare si tare, e invitat la un concurs de karaoke! Strig in micorfon si multimea aclama. Vad ca sunteti de acord. Deci sa ne aruncam in bratele norocului si sa dam drumul la concurs! Strig si multimea aclama.
Langa mine veni o fata. Ii dau microfonul si ma duc la consola unde pun melodia Gwen Stefani - Hollaback Girl.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:26 am

Ma uit la fata cum canta apoi la Andrew. Acesta se uita la mine si ridic des din sprancene.
A:Nu!zice hotarat, dand negativ din cap. Nici sa nu te gandesti! Nu fac asa ceva!imi spune hotarat si-mi dau ochii peste cap.
Imi duc mainile intre picioare, sprijinindu-ma de ele. Ma plec spre baiatu, privindu-l in ochi, fiind putin mai jos de ochii sai.
-Te log. Pentru mine. ii spun copilareste, cu ochi mari.
A:Ce dai?ma intreaba usor pervers.
Imi dau ochii peste cap si-i dau un sarut scurt.
A:Mda... deocamdata ma multumesc cu atat!isi da ochii peste cap si se duce langa fata ce canta, asteptand ca ea sa termine.
Ma dau jos de pe scaun, ducandu-ma la brunet.
-Pot sa-i bagi lui Andrew o melodie siropoasa? chicotesc stiind ca lui nu-i placeau.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:30 am

- Daca e ceva, dau vina pe tine, spun eu, ranjind. Apropo ce spui de "Hell is around the corner"? E foarte siropoasa, dar si pentru altceva, ii soptesc in ureche.
Dupa ce termina fata, vad ca se duce Andrew. Pun melodia, apoi ma prefac nevinovat.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:32 am

-Nu-ti fa griji ca-l voi liniste repede. ii spun zambind, stiind ca ii trecea orice cu un sarut.
Cand vad ce fata face Andrew la auzul melodiei incep sa rad, dar acesta incepe sa cante, uitandu-se urat la mine.
-Si el care zicea ca niciodata nu va canta melodiile pe care face sex. chicotesc.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:34 am

- Pacat ca is D.J., ca ma bagam si eu sa cant, spun pe un ton trist.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:36 am

-Canti o melodie si face Andrew pe dj-ul. zambesc.
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:38 am

- Aveti grija ce melodie imi bagati, ca va fac baie in piscina, spun eu serios.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:42 am

Vad ca vine Andrew si-mi da un capac la ceafa.
A:Tu ai pus melodia nu?imi zice privindu-ma in ochi.
Chicotesc si dau afirmativ din cap, el isi da ochii peste cap.
-Faci pe dj-ul cat canta el. ii spun aratand spre baiat.
A:Ok!ridica din umeri
Sus In jos
Aido

Aido


Mesaje : 107
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:44 am

Ma duc pe scena si astept sa mi se puna melodia.
Sus In jos
Leyton

Leyton


Mesaje : 140
Data de înscriere : 26/08/2010

It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:49 am

A:O sa primeasca si el ce mi-ai facut tu mie. chicoteste malefic si pune Kheops feat. Georgiana - Propuneri Indecente
-Sper sa se supere pe tine si sa te bata. chicotesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





It's the perfect denial - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: It's the perfect denial   It's the perfect denial - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
It's the perfect denial
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Butterfly :: Caminul :: Camere-
Mergi direct la: